Bledomodrý svet – Svadobné oznámenia maľované akvarelom
421
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-421,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2,menu-animation-line-through,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Bledomodrý svet

Reedíciou prešlo jedno z najobľúbenejších oznámení „Modrý svet“. Namaľovali sme ho v jemnejších odtieňoch, aby sa viac hodilo k zimným svadbám, ale ak sa vám hodí bledomodrá, nie je dôvod nepoužiť ho v ktoromkoľvek ročnom období.

 

Balíček obsahuje oznámenie formátu A6, prírodnú obálku C6 ( s vnútornou vložkou), pozvánku k svadobnému stolu a manžetu s monogramom. Cena oznámenia je 0,89€. Cena kompletného balíčka je 2,28€. K oznámeniu je možné objednať aj svadobné menu, menovky, zasadací poriadok, ďakovné kartičky a pod.

 

Oznámenie je tlačené na 250 gramovom prírodnom papieri v prírodnej farbe (ivory) najvyššej kvality, ktorý pochádza z trvalo udržateľných zdrojov a bol vyrobený so zreteľom na ochranu životného prostredia.

 

Ak máte záujem len o časť tohto svadobného balíčka, neváhajte nás kontaktovať. Radi zodpovieme Vaše otázky a spoločne pre Vás pripravíme ponuku na mieru.

 

Oznámenie: A6

Pozvánka k stolu: A7

Obálka: C6

 

Objednať

Vyplnte prosím kontaktný formulár.