Svadobné oznámenia maľované akvarelom | Léonor
1123
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-1123,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2,menu-animation-line-through,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Léonor

Svadobné oznámenie na tradičnom ručnom papieri pozdvihne Vaše pozvanie na výnimočné, akým je aj tento neopakovateľný životný záväzok. Oznámenie zdobí monogram s ilustráciou použitý aj na chlopni obálky. Obálku z ručného papiera sme vybavili vnútornou vložkou (farebne personalizovateľná). Pozvánka k svadobnému stolu je vytlačená na grafickom papieri v ladiacom farebnom tóne. Set oznámenia a pozvánky k svadobnému stolu prepája jemná ľanová šnúrka farby starého zlata s bielou pečaťou.

 

K svadobnému oznámeniu je možné objednať si menu karty a menovky, ale aj akékoľvek ďalšie tlačoviny, ktoré budete potrebovať, napr: zasadací poriadok, ďakovné kartičky, etikety na fľaše, program atď.

 

Znenie textu je možné upraviť podľa vlastných potrieb. Oznámenia je možné vytlačiť aj na grafický papier (vo výhodnejšej cene).

 

Cena 2.19€ je za samostatné svadobné oznámenie na ručnom papieri vo formáte 14,8 x 10,5cm.

 

Pre ďalšie informácie alebo v prípade záujmu nám napíšte. Radi odpovieme na vaše otázky a pripravíme pre vás ponuku na mieru.

 

Oznámenie: A6

Pozvánka k stolu: A7

Obálka: C6

 

Objednať

Vyplnte prosím kontaktný formulár.