Lúčne – Svadobné oznámenia maľované akvarelom
75
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-75,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2,menu-animation-line-through,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Lúčne

Máte radi krásu poľných kvetov? Kvety ktoré rastú voľne v prírode majú svoje jedinečné čaro. Toto oznámenie je posiate poľnými kvietkami s prevládajúcou fialovo-modrou farbou.

 

Cena oznámenia je 0,89€. Balíček obsahuje oznámenie formátu A6, prírodnú obálku C6 s vnútornou vložkou, pozvánku k svadobnému stolu a manžetu s monogramom. Kompletný balíček je v cene 2,28€. K oznámeniu je možné objednať aj svadobné menu, menovky, zasadací poriadok, ďakovné kartičky a pod.

 

Oznámenie je tlačené na 250 gramovom prírodnom papieri v prírodnej farbe (ivory) najvyššej kvality, ktorý pochádza z trvalo udržateľných zdrojov a bol vyrobený so zreteľom na ochranu životného prostredia.

 

Ak máte záujem len o časť tohto svadobného balíčka, neváhajte nás kontaktovať. Radi zodpovieme Vaše otázky a spoločne pre Vás pripravíme ponuku na mieru.

 

Oznámenie: A6

Pozvánka k stolu: A7

Obálka: C6

 

Objednať

Vyplnte prosím kontaktný formulár.