Minimal 2 – Svadobné oznámenia maľované akvarelom
414
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-414,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2,menu-animation-line-through,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Minimal 2

Jednoduché grafické oznámenie v našej sérii nasleduje minimalistický štýl a zameriava sa len na to podstatné čo má oznámenie spĺňať. Aj pri tomto oznámení je možnosť farebného doladenia podľa potrieb Vašej svadby.

 

Balíček obsahuje oznámenie formátu A6, prírodnú obálku C6 s vnútornou vložkou, pozvánku k svadobnému stolu a manžetu s monogramom. Cena oznámenia je 0,89€. Cena kompletného balíčka je 2,28€. K oznámeniu je možné objednať aj svadobné menu, menovky, zasadací poriadok, ďakovné kartičky a pod.

 

Oznámenie je tlačené na 250 gramovom prírodnom papieri v prírodnej farbe (ivory) najvyššej kvality, ktorý pochádza z trvalo udržateľných zdrojov a bol vyrobený so zreteľom na ochranu životného prostredia.

 

Ak máte záujem o celý svadobný set alebo len jeho časť, neváhajte nás kontaktovať. Radi zodpovieme Vaše otázky a spoločne pre Vás pripravíme ponuku na mieru.

 

Oznámenie: A6

Pozvánka k stolu: A7

Obálka: C6

 

Objednať

Vyplnte prosím kontaktný formulár.