Zelený venček – Svadobné oznámenia maľované akvarelom
630
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-630,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2,menu-animation-line-through,smooth_scroll,no_animation_on_touch,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Zelený venček

Návrh svadobného oznámenia sme vytvorili maľbou akvarelom na papier. Výsledné oznámenia sú kompletne tlačené (ilustrácie aj text) na 250 gramový matný prírodný papier v prírodnej farbe (ivory) najvyššej kvality, ktorý pochádza z trvalo udržateľných zdrojov a bol vyrobený so zreteľom na ochranu životného prostredia.

 

Cena 0,89€ platí pre svadobné oznámenie formátu A6. Kompletný svadobný set obsahuje okrem svadobného oznámenia aj pozvánku k svadobnému stolu a obálku s vnútornou vzorovanou vložkou, spolu v cene 1,88€. Objednať si môžete tie tlačoviny, ktoré Vám vyhovujú a počet nemusí byť totožný. V štýle tohto svadobného oznámenia je možné objednať si aj svadobné menu, menovky, zasadací poriadok, ďakovné kartičky, čísla stola, etikety na fľaše a pod.

 

Ak máte záujem o tento svadobný balíček alebo jeho časť, neváhajte nás kontaktovať. Radi zodpovieme Vaše otázky a spoločne pre Vás pripravíme ponuku na mieru.

 

Oznámenie: A6

Pozvánka k stolu: A7

Obálka: C6

 

Objednať

Vyplnte prosím kontaktný formulár.