Svadobné oznámenia maľované akvarelom | Kontakt
11
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-11,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2,menu-animation-line-through,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Kontaktný formulár

Ak si chcete objednať naše svadobné oznámenia, v predmete kontaktného formulára zadajte želané svadobné oznámenie a v správe nám napíšte počet kusov ku každej tlačovine, o ktorú máte záujem (napr. oznámenie, pozvánka k svadobnému stolu, obálka s vnútornou vložkou, menovka, menu, poďakovanie, návratka, atď. – radi vám pripravíme akýkoľvek typ tlačoviny, ktorý budete potrebovať.)

Na základe týchto informácií vám v čo najkratšej dobe pošleme nezáväznú cenovú ponuku a info o ďalšom postupe. Radi tiež odpovieme na akékoľvek vaše otázky.

Kontaktná osoba:

Mária Bakalárová

papierologiask@gmail.com

Tel: +421 950 79 00 94

Odoslaním správy cez kontaktný formulár, súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov, nevyhnutných pre vybavenie vašej objednávky v súlade s nariadením EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov.