Svadobné oznámenia maľované akvarelom | Ľudovo
69
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-69,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2,menu-animation-line-through,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Ľudovo

Ako prechádzka lesným chodníčkom z ľudových povestí, kráčame nazbierať sladunké maliny a čučoriedky. Z lístia vykúkajú belasé kvetiny šepkajúce príbehy o tých, ktorí si košíky plné lesných plodov ukladali vedľa ich voňavých hlávok stáročia pred nami…

 

Svadobné oznámenie je inšpirované ľudovými vyšívanými ornamentmi. Návrh sme vytvorili maľbou akvarelom na papier. Výsledné oznámenia sú kompletne tlačené (ilustrácie aj text) na 250 gramový prírodný papier v prírodne bielej farbe (ivory) najvyššej kvality, ktorý pochádza z trvalo udržateľných zdrojov a bol vyrobený so zreteľom na ochranu životného prostredia.

 

Cena oznámenia je 1,19€. Kompletný balíček obsahuje okrem svadobného oznámenia aj pozvánku k svadobnému stolu, manžetu s kruhovým monogramom a obálku s vnútornou vzorovanou vložkou. V štýle tohto svadobného oznámenia je možné objednať si aj svadobné menu, menovky, zasadací poriadok, ďakovné kartičky a pod.

 

V prípade záujmu o naše oznámenia nás neváhajte kontaktovať. Radi zodpovieme Vaše otázky a spoločne pre Vás pripravíme ponuku na mieru.

 

Oznámenie: A6

Pozvánka k stolu: A7

Obálka: C6

 

Objednať

Vyplnte prosím kontaktný formulár.