Svadobné oznámenia maľované akvarelom | Zoe
973
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-973,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2,menu-animation-line-through,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Zoe

Svadobné oznámenie ozdobené kresleným rastlinným motívom.

 

K svadobnému oznámeniu je možné objednať ďalšie tlačoviny: pozvánku k svadobnému stolu, ivory obálku s vnútornou vložkou, návratku RSVP, alebo kartičku s informáciami, ale aj ďalšie tlačoviny, ktoré sa stanú neodmysliteľnou súčasťou vášho svadobného dňa ako menu karty, menovky, zasadací poriadok, ďakovné kartičky, etikety na fľaše, program atď. Znenie textu je možné upraviť podľa vlastných potrieb.

Návrh sme vytvorili kresbou perom. Výsledné oznámenia sú tlačené na pevný, 250g ivory papier najvyššej kvality, ktorý pochádza z trvalo udržateľných zdrojov a bol vyrobený so zreteľom na ochranu životného prostredia.

 

Cena za samostatné svadobné oznámenie vo formáte A6 je 1,29€. Pre info o cenách ďalších tlačovín a postupe objednávania nám napíšte. Radi odpovieme na vaše otázky a pripravíme pre vás ponuku na mieru.

 

Oznámenie: A6

Pozvánka k stolu: 80x115mm

Obálka: C6

 

Objednať

Vyplnte prosím kontaktný formulár.