Svadobné oznámenia maľované akvarelom | Emi
1070
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-1070,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2,menu-animation-line-through,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Emi

Textové svadobné oznámenie v tlmených zemitých tónoch. Set svadobných tlačovín tvorí oznámenie vo väčšom formáte (12 x16,5 cm) v mandľovo hnedej farbe a pozvánka k svadobnému stolu, spolu sú previazané papierovou šnúrkou. Set dopĺňa obálka s ilustrovanou vnútornou vložkou.  Ilustráciu sme vytvorili maľbou akvarelom. Obálka s krásnou textúrou je vyrobená z papiera s drobnými čiastočkami a podtrhuje tak zemitý charakter celej papierovej sady.

 

K svadobnému oznámeniu je možné objednať si menu karty a menovky v púštne hnedej farbe, ale aj akékoľvek ďalšie tlačoviny, ktoré bude potrebovať, napr: zasadací poriadok, ďakovné kartičky, etikety na fľaše, program atď.

 

Znenie textu je možné upraviť podľa vlastných potrieb.

 

Cena za samostatné svadobné oznámenie vo formáte 120x165mm je 1,39€. Pre info o cenách ďalších tlačovín a postupe objednávania nám napíšte. Radi odpovieme na vaše otázky a pripravíme pre vás ponuku na mieru.

 

Oznámenie: 120x165mm

Pozvánka k stolu: 80x115mm

Obálka: B6

 

Objednať

Vyplnte prosím kontaktný formulár.