Svadobné oznámenia maľované akvarelom | Jola
1057
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-1057,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2,menu-animation-line-through,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Jola

Grafické svadobné oznámenie s pozvánkou k svadobnému stolu pripojenou cvokom. Set dopĺňa obálka s ilustrovanou vnútornou vložkou. Ilustráciu sme vytvorili maľbou akvarelom. Farbu textu je možné upraviť podľa požiadaviek.

 

K svadobnému oznámeniu je možné objednať ďalšie tlačoviny: pozvánku k svadobnému stolu, ivory obálku s vnútornou vložkou, návratku RSVP, alebo kartičku s informáciami, ale aj ďalšie tlačoviny, ktoré sa stanú neodmysliteľnou súčasťou vášho svadobného dňa ako menu karty, menovky, zasadací poriadok, ďakovné kartičky, etikety na fľaše, program atď. Znenie textu je možné upraviť podľa vlastných potrieb.

 

Výsledné oznámenia sú tlačené na pevný, 250g ivory papier najvyššej kvality, ktorý pochádza z trvalo udržateľných zdrojov a bol vyrobený so zreteľom na ochranu životného prostredia.

 

Cena za samostatné svadobné oznámenie vo formáte A6 je 1,29€. Pre info o cenách ďalších tlačovín a postupe objednávania nám napíšte. Radi odpovieme na vaše otázky a pripravíme pre vás ponuku na mieru.

 

Oznámenie: A6

Pozvánka k stolu: 80x115mm

Obálka: C6

 

Objednať

Vyplnte prosím kontaktný formulár.