Svadobné oznámenia maľované akvarelom | Fin
1158
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-1158,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2,menu-animation-line-through,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Fin

Jedinečné svadobné oznámenie doplnené fotopásikom, ktorý pozvanému sprítomní Vašu lásku. Fotopásik je so svadobným oznámením prepojený ľanovou šnúrkou. Obálku s vnútornou vložkou rovnako ako text je, možné farebne prispôsobiť. Na výber sú obálkové vložky s 2 motívmi – kvetinová perokresba a káro – prípadne akýkoľvek ďalší motív z našej ponuky.

 

Oznámenie, pozvánka aj fotopásik sú vytlačené na pevnom (250gsm) papieri slonovinovej farby najvyššej kvality, ktorý pochádza z trvalo udržateľných zdrojov a bol vyrobený so zreteľom na ochranu životného prostredia.

 

K svadobnému oznámeniu je možné objednať si menu karty a menovky, ale aj akékoľvek ďalšie tlačoviny, ktoré budete potrebovať, napr: zasadací poriadok, ďakovné kartičky, etikety na fľaše, program atď.

 

Znenie textu je možné upraviť podľa vlastných potrieb.

 

Cena 0.99€ je za samostatné svadobné oznámenie vo formáte A6

Cena pozvánky k svadobnému stolu – 0,50€

Cena obálky s vnútornou vložkou C6 – 0.99€

Cena fotopásika (farebná/ čiernobiela) – 0,60€

 

Pre ďalšie informácie alebo v prípade záujmu nám napíšte. Radi odpovieme na vaše otázky a pripravíme pre vás ponuku na mieru.

 

Oznámenie: A6

Pozvánka k stolu: A7

Obálka: C6

 

Objednať

Vyplnte prosím kontaktný formulár.