Svadobné oznámenia maľované akvarelom | Marion
1128
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-1128,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2,menu-animation-line-through,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Marion

Určite tón svojej svadby s noblesou. Elegantné svadobné oznámenie na ručnom papieri dodá presnú dávku poézie a romantizmu. Svadobné oznámenie s ilustráciou miesta spojeného so svadobným obradom (možné vynechať a vytvoriť čisto textový dizajn) a pozvánku k svadobnému stolu spája biela hodvábna stuha so zlatou pečaťou. Obálka z ručného papiera s potlačenou chlopňou má farebne ladiacu vnútornú vložkou.

 

K svadobnému oznámeniu je možné objednať si menu karty a menovky, ale aj akékoľvek ďalšie tlačoviny, ktoré budete potrebovať, napr: zasadací poriadok, ďakovné kartičky, etikety na fľaše, program atď.

 

Znenie textu je možné upraviť podľa vlastných potrieb. Oznámenia je možné vytlačiť aj na grafický papier (vo výhodnejšej cene).

 

Cena 2.19€ je za samostatné svadobné oznámenie na ručnom papieri vo formáte 14,8 x 10,5cm.

 

Pre ďalšie informácie alebo v prípade záujmu nám napíšte. Radi odpovieme na vaše otázky a pripravíme pre vás ponuku na mieru.

 

Oznámenie: A6

Pozvánka k stolu: A7

Obálka: C6

 

Objednať

Vyplnte prosím kontaktný formulár.