Svadobné oznámenia maľované akvarelom | Tea
1111
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-1111,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2,menu-animation-line-through,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Tea

Svadobné oznámenie pre tých, ktorí hlavou radi putujú v oblakoch. Farebne plne personalizovateľné, dolaďte si farebné tóny podľa témy svojej svadby.

 

Grafické oznámenie menšieho formátu (8,5 x 14,8 cm) dopĺňa pozvánka k svadobnému stolu v tvare vtáčika (farebnosť možné zmeniť) a obálka s vnútornou vložkou s motívom oblohy plnej ľahkých bielych obláčikov (obálka menšieho formátu – 9 x 16 cm). Oznámenia a pozvánka sú vytlačené na pevnom (250gsm) papieri slonovinovej farby najvyššej kvality, ktorý pochádza z trvalo udržateľných zdrojov a bol vyrobený so zreteľom na ochranu životného prostredia.

 

K svadobnému oznámeniu je možné objednať si menu karty a menovky, ale aj akékoľvek ďalšie tlačoviny, ktoré budete potrebovať, napr: zasadací poriadok, ďakovné kartičky, etikety na fľaše, program atď.

 

Znenie textu je možné upraviť podľa vlastných potrieb.

 

Cena 0.99€ je za samostatné svadobné oznámenie vo formáte 8,5×14,8cm.

Cena pozvánky k svadobnému stolu – 0,79€

Cena obálky s vnútornou vložkou (9×16 cm) – 0.99€

 

Pre ďalšie informácie, alebo ak potrebujete ďalšie informácie, napíšte nám. Radi odpovieme na vaše otázky a pripravíme pre vás ponuku na mieru.

 

Oznámenie: 85x150mm

Pozvánka k stolu: 75x75mm

Obálka: 90x160mm

 

Objednať

Vyplnte prosím kontaktný formulár.