Svadobné oznámenia maľované akvarelom | Stella
1120
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-1120,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2,menu-animation-line-through,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Stella

Nežné a romantické oznámenie na ručnom papieri zdobené drobnými kvietkami oxalisu. Návrh sme vytvorili maľbou akvarelom. Svadobný set je tvorený oznámením, pozvánkou k svadobnému stolu a obálkou s vnútornou vložkou s kvetinovým motívom, všetky tlačoviny na ručnom papieri. Z oznámenia sa vynie nádych starostvetskej elegancie aj vďaka tradičnému papieru, ktorého neopakovateľná textúra dodá tlačovinám punc luxusu.

 

K svadobnému oznámeniu je možné objednať si menu karty a menovky, ale aj akékoľvek ďalšie tlačoviny, ktoré budete potrebovať, napr: zasadací poriadok, ďakovné kartičky, etikety na fľaše, program atď.

 

Znenie textu je možné upraviť podľa vlastných potrieb. Oznámenia je možné vytlačiť aj na grafický papier (vo výhodnejšej cene).

 

Cena 2.19€ je za samostatné svadobné oznámenie na ručnom papieri vo formáte 14,8 x 10,5cm.

 

Pre ďalšie informácie alebo v prípade záujmu nám napíšte. Radi odpovieme na vaše otázky a pripravíme pre vás ponuku na mieru.

 

Oznámenie: A6

Pozvánka k stolu: A7

Obálka: C6

 

Objednať

Vyplnte prosím kontaktný formulár.